YMCA of GREATER MONMOUTH COUNTY

miután egy nagy győzelem tavaly nyáron megszerezte az első helyet a 2018 – as Ymca Long Course Országos Bajnokságon, a közösség Ymca Aquarockets úszócsapata országosan versenyzett a 2019-es Ymca Short Course National Championship-en Greensboro, NC, április 1-5., összességében a 3. helyet szerezte meg 52 úszóval.

márciusban az Aquarockets versenyzett a 2019 NJ YMCA állami bajnokság nál nél Franklin & Marshall Főiskola ban ben Lancaster, PA, a lányok összesítésében a második, a fiúk csapatában pedig a harmadik helyet szerezte meg. Csatlakozz a közösség YMCA tagjai és úszni közösség, mint mi szurkolni a Aquarockets a rövid pálya swim meet egész héten, és kövesse az úszócsapat Instagram @ RedBankYSwim!

ugrás a Flickr albumra >

5. nap | április 5

a 2019-es Ymca rövid tanfolyam állampolgárai péntek este zártak a Greensboro vízi központban, a Red Bank pedig az összesítésben a 3. helyet szerezte meg! A férfiak csapata a második, a nők pedig a harmadik helyet szerezte meg.

a péntek esti döntőben a női 400 vegyes váltó országos bajnokságba úszott – megdöntve az RBY csapatrekordját és új New Jersey állam úszási rekordját 3:43.83 idővel. Gratulálunk Grace Kayalnak, Victoria Ireland – nek, Arabella Lee-nek és Megan Judge-nak. A férfiaknál Paul Retterer, Johnny Nutt, Richie Trentalange és Ryan Foreback az 5. helyen végzett 3:22.61-es idővel. A nap elején az 1650-es férfi Freestyle-ban Theo Rennard a 4., Sammy Rennard pedig a 7. helyet szerezte meg. A női 100 gyorsúszásban Megan bíró a 17.helyet szerezte meg. A következő volt a 100 mellúszás. A női oldalon Victoria Írország az összesítésben a 3., Emma Shaughnessy a 14., Julia Nappi pedig a 17. helyet szerezte meg. A férfiak oldalán Red Bank 2-3-ra ment, Johnny Nutt a 2.helyre úszott, Richie Trentalange pedig a 3. helyet szerezte meg. Dylan Citta 23. volt.

a csapat szombat este vörös lufikkal és üdvözlő táblával tért vissza a Red bankba. Ezután felvidítson minket a Marylandi Long Course Nemzeti Bajnokságon július 30-augusztus 3, 2019!

4.nap | április 4.

a 4. nap végén a Red Bank úszói összesítésben a 3. helyen, valamint a 3. helyen állnak mind a férfi, mind a női csapatokban. A hét folyamán minden esemény kissé keményebbé válik, a Red Bank úszói pedig csütörtök este megmutatták szívósságukat a döntőben. A férfi 500 gyorsúszásban Theo Rennard hátulról jött, és 4:29.61-es személyes legjobbjával megnyerte a “B” döntőt, Paul Retterer a 13.helyet szerezte meg, Sammy Rennard pedig a 8. helyet szerezte meg az “A” döntőben. A férfi 200 egyéni vegyesben Richie Trentalange a 8., Johnny Nutt pedig a 14. helyet szerezte meg. Megan Judge 21. volt a nőknél 50 Szabad, majd váltóidő volt. A női oldalon a Red Bank női csapatrekordja a 4.helyet szerezte meg Megan Judge, Natalie Heim, Katie Wright és Caroline McGann mögött, több mint 5 másodperccel megdöntve az RBY csapatrekordját 7:24.17 idővel. Sammy Rennard, Theo Rennard, Ryan Foreback és Paul Retterer az 5.helyen végzett a férfiaknál 6:45.20-as idővel.

nap 3 | április 3

nap 3 a YMCA rövid pálya Nationals zárult Red Bank Aquarockets a 2.helyen összességében és várja, hogy néhány nagy úszik csütörtökön. A szerda esti döntő eredményei a következők: Grace Kayal a 7.helyet szerezte meg a női 100 yardos hátúszásban, Arabella Lee pedig a 13. helyet szerezte meg. A férfi 400 egyéni vegyesben Sammy Rennard a 6.helyet szerezte meg. Caroline McGann a 14.helyre versenyzett a női 200 gyorsúszásban, Paul Retterer pedig a férfiak összesítésében a 19. helyet szerezte meg. A női 200 gyorsváltó 6.lett Megan Judge, Kirsten Ardis, Natalie Heim és Ginger Hansen személyében. A Red Bank férfi váltója a 14. helyen végzett, a férfiaknál Johnny Nutt, Leo Carnevale, Ryan Burke és Richie Trentalange úszott. A 4. nap eseményei közé tartozik az 500 yardos freestyle, a 200 egyéni vegyes, az 50 Freestyle és a 800 Freestyle váltó.

2.nap | április 2.

a Red Bank YMCA úszócsapata ott folytatta, ahol tavaly nyáron abbahagyta, és két napos verseny után jelenleg az első helyen áll. A kedd esti döntő annyira izgalmas volt, amennyire csak lehetett, mivel a Red Bank úszói zajt csaptak és összegyűjtötték a pontokat! Mind a férfi, mind a női 200 vegyes váltó a 4.helyet szerezte meg. A női csapat tagjai Grace Kayal, Emma Shaughnessy, Arabella Lee és Megan Judge voltak. Paul Retterer, Sean szakács, Richie Trentalange és Leo Carnevale úszott a férfiaknál. A női 200 hátúszásban Grace Kayal a 3., Katie Wright pedig a 9. helyet szerezte meg. Paul Retterer úszott a 2.helyre a férfiak oldalán. A tizennégy éves Arabella Lee a hatodik, Megan Judge pedig a 15.helyen végzett a női 100 repülésben. Julia Nappi a 10., Victoria Ireland pedig a 18. helyet szerezte meg a női 200 mellúszásban. A férfi 200 mellúszásban Johnny Nutt összesítésben a 2.helyet, Richie Trentalange pedig a B végső 9. helyezést szerezte meg. Ben Dupree a 20.helyet szerezte meg a férfi 200 mellúszásban. A női 400 szabad váltó Caroline McGann, Natalie Heim, Megan Judge és Jessica Zebrowski 5.lett, Ryan Foreback, Paul Retterer, Sammy Rennard és Richie Trentalange pedig a 10. helyre úszott.

1.nap | április 1

a 2019-es Ymca rövid pálya állampolgárai tegnap este elindultak az észak-karolinai Greensboro-i Greensboro Aquatic Centerben, és a Red Bank úszók erősek voltak. Senior Sammy Rennard (18) Red Bank, NJ összességében a 4.helyet szerezte meg a férfi 1000 yardos gyorsúszásban, Theo öccse (15) pedig a 10. helyet szerezte meg. Mind a férfi, mind a női 200 yardos vegyes váltók a 6.helyen állnak a ma esti döntőbe. A 2. nap eseményei közé tartozik a 200 yardos hátúszás, a 100 yardos pillangó, a 200 yardos mellúszás és a 400 freestyle váltó mind a férfiak, mind a nők számára.