Obserwacje byków: byki duszą magię i górę wściekłych, historyczny powrót | RSN

ticker tytułu przesuwa się do sześciu. Byki pokonały 18-punktowy deficyt w trzeciej kwarcie, pokonując Orlando Magic 93-88 i zdobywając prowadzenie w serii Konferencji Wschodniej 2-0. Uwagi:

wysiłek zespołowy

ta gra była taka, że nagrodę player of the game przyznawano ” the Chicago Bulls.”

na pierwszy rzut oka, to może wydawać się dziwne. Tylko trzy byki podliczały podwójne sumy punktowe (Jordan, Pippen, Rodman) i jako grupa strzelały 40% z pola. Ale ta była naprawdę kliniką w tłumieniu obrony, a wkład z całego świata umożliwił to.

Długość Pippena i praca nad szkłem (miał sześć ofensywnych zbiórek) wydawały się mieć wpływ na grę w jej najważniejszych momentach. Ron Harper zakończył noc dwoma kradzieżami, ale mogłeś powiedzieć, że ma 10, a ja bym ci uwierzył. Był wszędzie i nadal cementuje się jako na krótkiej liście najbardziej niedocenianych współpracowników za czasów dynastii. Rodman i rotacyjna Obsada bigs odegrali ogromną rolę w rozlewaniu Shaq ’ a, gdy byki dokonały decydującego biegu w trzeciej kwarcie. Jud Buechler i Steve Kerr wylali na czas wiadra. Zespół w pełnym składzie uziemił magię do perfekcji.

Obrona byków była tak duszna w ostatnich 4 minutach 3rd, że Orlando ledwo był w stanie nawet dostać piłkę do Shaqa. ~ BullsRewind

— Jeff Mangurten (@JeffGurt) 4 kwietnia 2020

Podsumowując, 15-punktowy deficyt do przerwy (który w trzecim kwartale wzrósł do 18) przerodził się w pięciopunktowe zwycięstwo-i to demoralizujące. Pięćdziesiąt trzy punkty w pierwszej połowie meczu Magic przeciwko tej drużynie były wyczynem. Ich 35 W drugiej połowie w porównaniu do 55 dla byków) odczuli korektę. Porywające dusze.

15-punktowy deficyt do przerwy pozostaje największym przewróconym przez byki meczem w historii Play-off. # BullsRewind

– Jeff Mangurten (@JeffGurt) kwiecień 4, 2020

inny czas

United Center było absolutnym domem wariatów, można było to poczuć na ekranie telewizora. Te byki nadają „odwróceniu przełącznika” nowe znaczenie.

Penny dostaje” Hit the Road, Jack ” leczenie po jego 6 faul wysyła MJ do linii FT i tłum UC jest zachwycony. # BullsRewind

– Matt Peck (@Bulls_Peck) kwiecień 4, 2020

wszystko zakończyło się śpiewami MVP dla Michaela Jordana w słabnących momentach gry, kiedy to dopracował on wynik 35 punktów, 6 asyst i 4 kradzieży. To zdumiewające, jak rutynowe sprawia, że tego typu noce wyglądają.

I O tak. To było coś.

Jasna cholera to było coś? # BullsRewind Fot.twitter.com/u2fbp4tmro

– Rob Schaefer (@rob_schaef) kwiecień 4, 2020

nie, mam na myśli naprawdę inny czas

w biegu Play-off wypełnionym gwiazdami, to musi być najbardziej burzliwy beneficjent Rodman Jersey toss do tej pory:

96 Finały Konferencji Wschodniej to nastrój #BullsRewind pic.twitter.com/cPkd3gQgBD

— Leila Rahimi (@leilarahimi) 4 kwietnia 2020

Chicago naprawdę było centrum świata koszykówki.

co drugą noc do 15 kwietnia NBC Sports Chicago emituje całą serię mistrzostw NBA 1996 Bulls. Pełny harmonogram znajdziesz tutaj.

Kliknij tutaj, aby pobrać nową aplikację MyTeams od NBC Sports! Otrzymuj kompleksowe informacje o swoich zespołach i streamuj Bulls łatwo na swoim urządzeniu.