Wrestling: No. 6 Ohio State spada do No. 2 Penn State w final dual meet of regular season

Ohio State redshirt freshman Sammy Sasso chwyta się pozycji w spotkaniu przeciwko Maryland Jan. 31. Ohio State wygrało 43-3. Kredyt: Griffin Strom / Sports Editor

Ohio State wrestling nie osiągnął celu na drodze, przegrywając z rywalem Penn State w finale 20-16.

w nocnym meczu markizy, stan Ohio starszy Luke Pletcher — Nie. 1 przy wadze 141 funtów, walczył z Nickiem Lee, Juniorem Nittany Lion, który jest nr 2. Pletcher jako pierwszy zdobył gola, ale silna druga tercja Lee dała mu impet, aby zakończyć mocny i zdenerwowany Pletcher w wygranej 8-4 decyzji.

powrót do składu po nieudanym niedzielnym spotkaniu z Northwestern, Ohio State Redshirt drugi Kaleb Romero-nr 7 w wadze 174 Funtów-szybko spadł do Nittany Lion senior Mark Hall. Hala jest nr 2 w kategorii wagowej.

Hall zdobył sześć punktów zespołowych dla Penn State z pinem nad Romero na 0:46.

Ohio State redshirt junior Gary Traub, 23-letni wrestler wagi ciężkiej, zmierzył się z pierwszoroczniakiem Nittany Lion Sethem Nevillsem, 13-letnim pięściarzem wagi ciężkiej. Traub zakończył mocne uderzenie w ostatnich sekundach meczu, zanim Ujechał Nevillsa, aby zapewnić Buckeyesom zwycięstwo 5-4.

Ohio State redshirt senior Kollin Moore-zapaśnik nr 1 w wadze 197 funtów-pozostał niepokonany dzięki wygranej z Penn State redshirt senior Shakur Rasheed, sklasyfikowanym nr 18 w klasie. Moore postawił na takedown clinic przeciwko Rasheedowi, poprawiając się do 3-0 w swoich spotkaniach kariery, publikując główną wygraną 14-6.

po stracie Pletchera, No.1 149-pounder i Ohio State redshirt pierwszoroczniak Sammy Sasso zmierzył się z drugim studentem Penn State redshirt Jarodem Verkleerenem. Po remisie 1: 1 Sasso zdobył bramkę na Verkleeren.

Ohio State zrobi sobie przerwę przed rozpoczęciem gry turniejowej, ale Buckeyes wracają do akcji, aby zmierzyć się w pierwszej sesji Mistrzostw Big Ten rozpoczynających się 7 marca.