YMCA z GREATER MONMOUTH COUNTY

po dużej wygranej zeszłego lata zdobywając pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w 2018 YMCA Long Course National Championship, zespół pływacki Aquarockets społeczności YMCA rywalizował na szczeblu krajowym w 2019 YMCA Short Course National Championship w Greensboro, NC, 1-5 kwietnia, zajmując 3 miejsce w sumie z pływakami 52.

w marcu Aquarockets rywalizowali w Mistrzostwach stanu 2019 NJ YMCA w Franklin & Marshall College w Lancaster, PA, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej dziewcząt i trzecie w klasyfikacji generalnej chłopców. Dołącz do społeczności członków YMCA i społeczności pływackiej, gdy kibicujemy naszym Aquarocketom podczas krótkiego kursu swim meet przez cały tydzień i obserwuj drużynę pływacką na Instagramie pod adresem @RedBankYSwim!

przejdź do albumu Flickr >

dzień 5 | 5 kwietnia

w piątek w Greensboro Aquatic Center zakończył się krótki kurs YMCA 2019, w którym Red Bank zajął 3. miejsce! Drużyna męska zajęła drugie miejsce, a kobiety trzecie.

w piątkowy wieczór Finałowa sztafeta kobiet 400 Medley popłynęła na mistrzostwa kraju – bijąc rekord zespołu RBY i ustanawiając rekord stanu new New Jersey w pływaniu z czasem 3:43.83. Gratulacje dla Grace Kayal, Victorii Ireland, Arabelli Lee i Megan Judge. Po stronie mężczyzn Paul Retterer, Johnny Nutt, Richie Trentalange i Ryan Foreback zajęli piąte miejsce w klasyfikacji generalnej z czasem 3:22.61. Wcześniej w 1650 mężczyzn Freestyle Theo Rennard zajął 4 miejsce, a Sammy Rennard zajął 7 miejsce. W kategorii kobiet 100 Freestyle Megan Judge zajęła 17. miejsce. Następny był 100 breaststroke. Po stronie Kobiet Victoria Ireland zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej, Emma Shaughnessy zajęła czternaste, a Julia Nappi siedemnaste. Po stronie mężczyzn Red Bank wygrał 2: 3.Johnny Nutt zajął 2. miejsce, a Richie Trentalange zajął 3. miejsce. Dylan Citta był 23.

zespół wrócił do Red Bank w sobotę wieczorem witany czerwonymi balonami i znakiem powitalnym. Następnie dopingujcie nas na Mistrzostwach Long Course National Championship w Maryland od 30 lipca do 3 sierpnia 2019!

dzień 4 / 4 kwietnia

na zakończenie dnia 4 pływacy Red Bank zajmują 3 miejsce w klasyfikacji generalnej, a także 3 miejsce zarówno dla drużyn męskich, jak i żeńskich. W miarę upływu tygodnia każda impreza staje się nieco trudniejsza, a pływacy z Red Bank pokazali swoją wytrzymałość w czwartek wieczorem na finałach. W 500 mężczyzn freestyle theo Rennard przyszedł z tyłu i wygrał finał ” B „z wynikiem 4:29.61, Paul Retterer zajął 13 miejsce, a Sammy Rennard zajął 8 miejsce w finale” A”. W biegu indywidualnym mężczyzn na 200 m Richie Trentalange zajął 8. miejsce, a Johnny Nutt 14. Megan Judge była dwudziesta pierwsza w biegu kobiet na 500 m stylem dowolnym, a potem była w sztafecie. Po stronie kobiet Red Bank Women popłynęły do rekordu drużynowego, ustanawiając 4 miejsce za Megan Judge, Natalie Heim, Katie Wright i Caroline McGann, bijąc rekord drużynowy RBY o ponad 5 sekund z czasem 7:24,17. Sammy Rennard, Theo Rennard, Ryan Foreback i Paul Retterer zajęli 5. miejsce w biegu mężczyzn z czasem 6: 45,20.

dzień 3 / Kwiecień 3

dzień 3 z YMCA Short Course Nationals zakończył się z Red Bank Aquarockets na 2. miejscu w klasyfikacji generalnej i czekamy na wielkie pływanie w czwartek. Wyniki środowych finałów przedstawiają się następująco: Grace Kayal zajęła 7.miejsce w biegu na 100 jardów przez płotki kobiet, a Arabella Lee zajęła 13. miejsce. W biegu indywidualnym mężczyzn na 400 metrów Sammy Rennard zajął 6. miejsce. Caroline McGann zajęła 14. miejsce w kategorii kobiet 200 Freestyle, a Paul Retterer 19. miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn. Sztafeta kobiet w stylu wolnym zajęła 6. miejsce w składzie: Megan Judge, Kirsten Ardis, Natalie Heim i Ginger Hansen. Sztafeta mężczyzn Red Bank zajęła 14. miejsce w klasyfikacji generalnej, pływając w składzie: Johnny Nutt, Leo Carnevale, Ryan Burke i Richie Trentalange. Dzień 4 wydarzenia obejmują 500 Jard freestyle, 200 Indywidualne Medley, 50 Freestyle i 800 freestyle relay.

dzień 2 / 2 kwietnia

zespół pływacki Red Bank YMCA ruszył tam, gdzie zakończył się zeszłego lata i obecnie zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej po dwóch dniach rywalizacji. Wtorkowe finały były tak ekscytujące, że pływacy z Red Bank trochę hałasowali i zdobywali punkty! Zarówno w sztafetach męskich jak i żeńskich 200 Medley zajął 4 miejsce. W skład kobiecej drużyny wchodziły Grace Kayal, Emma Shaughnessy, Arabella Lee i Megan Judge. Paul Retterer, Sean Cook,Richie Trentalange i Leo Carnevale W biegu kobiet 2000 Grace Kayal zajęła 3 miejsce, a Katie Wright 9. Paul Retterer płynął na 2. miejscu po stronie mężczyzn. Czternastoletnia Arabella Lee zajęła szóste miejsce, a Megan Judge zajęła piętnaste miejsce w biegu kobiet na 100 metrów. Julia Nappi zajęła 10. miejsce, a Victoria Ireland 18. miejsce w kategorii kobiet 200. W kategorii mężczyzn 2008 Johnny Nutt zajął 2. miejsce w klasyfikacji generalnej, a Richie Trentalange w klasyfikacji B zajął 9. miejsce w klasyfikacji generalnej. Ben Dupree zajął 20. miejsce w kategorii mężczyzn 200 kg. Sztafeta kobiet w składzie Caroline McGann, Natalie Heim, Megan Judge i Jessica Zebrowski zajęła 5.miejsce, a Ryan Foreback, Paul Retterer, Sammy Rennard i Richie Trentalange uplasowała się na 10. miejscu.

Dzień 1 | 1 kwietnia

wczoraj w Greensboro Aquatic Center w Greensboro w Karolinie Północnej odbyły się krótkie zawody YMCA Short Course Nationals. Starszy Sammy Rennard (18) Z Red Bank, NJ zajął 4. miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn 1000 jardów stylem dowolnym, a młodszy brat Theo (15) zajął 10. miejsce. Zarówno męskie, jak i żeńskie sztafety 200 jardów zajmują szóste miejsce w dzisiejszym finale. Dzień 2 imprezy obejmują 200 jardów stylem grzbietowym, 100 jardów stylem motylkowym, 200 jardów stylem piersiowym i sztafetę 400 stylem dowolnym dla mężczyzn i kobiet.