Země Původu: Spojené Království
Zdroj Bohatství: Professional Race Car Driver
Naposledy Aktualizováno: 2021

Úvod

Lewis Carl Davidson Hamilton je Britský závodní jezdec, který závodí ve Formuli Jedna pro Mercedes AMG Petronas.

Hamilton je pětinásobný mistr světa formule jedna a je považován za nejlepšího jezdce své generace. On je také široce považován za jednoho z největších jezdců v historii sportu.

od roku 2021 se čisté jmění Lewise Hamiltona odhaduje na zhruba 285 milionů dolarů.

Časný život

Lewis Carl Davidson Hamilton se narodil 7. ledna 1985 v Hertfordshire.

Hamilton je synem Carmen a Anthony Hamilton. Když se jeho rodiče rozvedli, žil se svou matkou. V jeho raných dospívajících letech, pokračoval žít se svým otcem a nevlastním bratrem, Nicolas.

jeho fascinace auty začala v raném věku. Lewis byl fascinován s ním a vystupoval mimořádně v místních soutěžích, to bylo, když jeho otec viděl nadějný talent ve svém synovi a daroval mu motokáru jako vánoční dárek.

Kariéra

Lewis Hamilton Kariéra

Hamilton začal svou lize závodní kariéru s Britskou Formuli Renault Winter Series v roce 2001.

jeho výkon mu pomohl zajistit si místo v kampani Formule Renault UK 2002, kde skončil na třetím místě. Závodil za Manor Motorsport, představil se jako jeden z nejtalentovanějších mladíků, na které je třeba dávat pozor.

jeho neuvěřitelný výkon ve Formuli tři mu pomohl závodit v ART Grand Prix v roce 2006. První premiéru v F1 si odbyl v roce 2007 při Velké ceně Austrálie, kde skončil druhý.

později v Bahrajnu a Barceloně F1 skončil Lewis opět druhý.

Na začátku sezóny 2011, Hamilton zaznamenal druhé místo v Grand Prix austrálie a získal své první vítězství v sezóně v Čínské Grand Prix a na konci sezóny, Lewis získal další vítězství v Abu Dhabi. Lewis Hamilton se připojil k týmu Mercedes Benz Works koncem roku 2012.

v sezóně 2016 získal Hamilton druhé místo v australské Grand Prix a později téhož roku vyhrál britskou Grand Prix. Následné výhry v Malajsii a Japonsku posílily jeho nárok na Světový šampionát.

nyní musel vyhrát závod na Grand Prix Abu Dhabi, aby se stal mistrem světa, ale prohrál s Rosbergem.

Hamilton zahájil sezónu 2017 vítězstvím v čínské Grand Prix a druhým místem v australské Grand Prix. Vyhrál ve Španělsku a zajistil si první titul v sezoně.

od roku 2021 je čisté jmění Lewise Hamiltona 285 milionů dolarů.

Přednosti

Zde jsou některé z nejlepších upozorňuje Lewis Hamilton kariéru:

• pětinásobný Šampion Formule Jedna
  • Vyhrál svůj první titul mistra Světa s Mclarenem (2008)
  • Že drží záznamy pro všechny-čas nejvíce bodů kariéry

Oblíbené Citáty z Lewis Hamilton

„stačí být přijat za to, kdo jste, a být hrdý na to, kdo jste, a to je to, co se snažím dělat.“– Lewis Hamilton

„Můj bratr byl řekl, že nebude chodit, že nebude moci hrát na bicí, že nebude moci závodit auto – a udělal všechny ty věci. Vzepřel se šancím, vzepřel se handicapu. Dívám se na něj a jsem tak inspirován jeho mentalitou a tím, jak neuvěřitelné je tělo a mysl. Opravdu není nic, co bys nemohl udělat. Můj bratr to dokázal.“- Lewis Hamilton

“ nevím, jestli jste někdy lyžovali,ale pokud jdete na svah, uvidíte všechny tyto děti neohroženě přibližovat. Teprve když stárneme, vkrádá se strach. Ale pro mě to prostě nikdy nebylo. A pokud jde o závodění, je to vždy o tom, kdo je ochoten jít dál, kdo je ochoten udělat ten krok navíc. Jsem ochoten snést jakoukoliv bolest, abych vyhrál. Jsem hladový po vítězství.“- Lewis Hamilton

“ vítězství je rozhodně konečným cílem, poučení, když nevyhraju, mě jen posiluje.“- Lewis Hamilton

“ nesnažím se být jako ostatní řidiči, snažím se být svým způsobem jedinečný.“– Lewis Hamilton

3 Nebojácný Lekce od Lewis Hamilton

Nyní, když víte všechno o Lewise Hamiltona, čisté jmění, a jak dosáhl úspěchu; Pojďme se podívat na některé z nejlepších lekce se můžeme naučit od něj:

Vždy Soustředit Na konečný Cíl,

Od útlého věku, Lewis Hamilton věděl, že on chtěl, aby se stal závodník. Poté, co dostal Rádiem řízené auto od svého otce v šesti letech, jeho rodina viděla jeho vášeň pro řízení. A do osmi let vyhrával místní motokárové okruhy a juniorské závody.

během svého dětství se dokonce setkal se svým budoucím šéfem Ronem Dennisem. V mladém věku mu řekl: „Jednoho dne budu závodit s vašimi auty.“Jistě, se svým zaměřením a odhodláním učinil tento sen skutečností jako řidič Rona Dennise a Mercedesu.

jak se soustředíte na to, čeho se ve svém životě snažíte dosáhnout? Máte stejnou úroveň zaměření, jakou má Lewis k dosažení vašich cílů?

Disciplína se Vždy Vyplatí

Jakmile jste se zaměřil, aby uvedení v práci zůstat dopustil, den a den.

pamatujte, že úspěch pochází z důsledného provádění malých věcí. Úspěch a neúspěch se nestávají přes noc. Jsou založeny na disciplíně dělat malé věci dobře, den co den.

dejte do tvrdé práce

jak jste odhodláni dosáhnout svých největších cílů?

jste ochotni se zavázat k pokroku každý den? Naučte se od Lewise, že úspěch není přes noc, ale místo toho se děje z neustálé tvrdé práce. Malý pokrok nakonec vede k dokonalosti.