Whynot Motorsports Park-Meridian, MS

poledník, slečno. – Dennis Erb Jr. si nemohl vzpomenout, kolikrát se pokusil vyhrát Coors Light Fall Classic v Whynot Motorsports Park. Věděl jen, že byl blízko vícekrát. Jak blízko měl Carpentersville, nemocný., řidič přijde v 10 Předchozí starty?

byl finalistou roku 2011, v roce 2017 skončil třetí, loni byl čtvrtý a dvakrát – „15-“ 16-skončil pátý. Dvakrát Erb také vyhrál svůj předběžný závod v teple (2015 a 2017)a dvakrát vedl několik kol brzy v 100-lapperu, „15 a“ 17 znovu. V roce 2017 byl také celkovou rychlou kvalifikací.

V sobotu Erb dát všechny skoronehod za ním, zatímco on vedl 70 kol — včetně konečné 34 — vyhrát 26. výroční Coors Light Fall Classic, se stal událostí je 12 různých vítěz v posledních 12 závodů. Vedl na třech příležitostech, přičemž olovo pro dobré, když Tyler Erb (žádný vztah) New Waverly, Texas, zpomalil se zlomenou výtah baru těsně před dokončením kole 67.

překonal čtvrtého Cade Dillarda z Robeline, La., o 2.049 sekundy, Erb Jr. vydělal 15,000 xnumx dolarů za své třetí celkové vítězství sezóny. Šestý startující Spencer Hughes z Meridianu, vylepšil tři pozice a skončil třetí, zatímco Dane Dacus z Lakelandu, Tenn. rychlobruslařka doběhla čtvrtá po startu pátá. Jedenáctý-startující Jason Hiett z Oxfordu, Ala., dokončil první pětku.

dvakrát Erb Jr. vedl v prvních 50 kolech, jen aby nechal svůj náskok utéct. Ale v obou případech byl na správném místě, aby využil, když potřeboval. Vedl prvních 21 okruhů, než ustoupil Dillardovi v provozu. Po znovuzískání vedení od Dillard na kolo-35 restart, Erb, Jr. vedl dalších 15 kol ještě předtím, než způsob, jak se Tyler Erb jako oni dokončili kolo 51. Ale jako Erb Jr. sledoval Tyler Erb v provozu na klíně 66, Tyler Erb zpomalil najednou zase čtyři a vytáhl trati, podal vedení zpět na Erb Jr.

„je To těžké, když jste vepředu, a pak si prošel,“ Erb Jr. řekl. „Závod je stále dlouhý. Byli jsme na začátku závodu, takže jsem se toho moc nebál. Věděl jsem, že dokud budu moct běžet se všemi, budu v pořádku. Auto bylo dobré a když jsem potřeboval jet, mohl jsem tlačit o něco déle.“

Erb Jr. převzal jeho počáteční náskok z jeho vnější přední řadě startovní místo, tahání před polesitter Michael Arnold of Hattiesburg, Slečno., v úvodním kole. Dillard se také rychle dostal k Arnoldovi, nikdy nenechal Erb Jr. dostat se příliš brzy dopředu. Byl tam, aby se ujal vedení, když svět Outlaws Morton Buildings pozdní modelové řady štamgastů prořízl provozem.

„byli jsme opravdu dobří přes začátek tam a uprostřed,“ řekl Dillard. „Právě jsme se dostali opravdu zdarma asi v polovině a poté jsme neměli nic pro (Erb Jr.). Budeme si muset udělat nějaký domácí úkol a zjistit, proč. Stalo se to při několika různých příležitostech a nezdá se, že by to souviselo s pneumatikami. Budeme muset udělat nějakou práci a uvidíme, jestli se na těch dlouhých závodech nezlepšíme.“

s odchodem Tylera Erba v 66. kole byl Dillard třetí za Hughesem a erbem Jr. Podařilo se mu proklouznout Hughes, ale mohl by již držet krok s Erb Jr., který odtáhl na čele, stejně jako hned pozdě v dálce.

“ neměl jsem opravdu dobré auto (pozdě v závodě), takže jsem si nemyslel, že bych byl schopen běžet druhý,“ řekl Dillard. „Právě jsem našel gumu před Spencerem. To je jediný způsob, jak jsem se k němu dostal. Měl dobré auto. Kdyby našel gumu přede mnou, tam by skončil. Je frustrující mít tak dobré auto brzy a nedokončit vůbec, ale s druhým jsme určitě spokojeni. Dennis byl dnes opravdu rychlý, takže mu gratuluji. Budeme z toho stavět a pokračovat.“

Erb Jr. vedl až o tři sekundy během posledních 34 kol. Jeho jen vyděsit přišel při vyjednávání lapované provoz s asi 15 kola jako hejno aut se dali dohromady v pořadí dva, nutí vůdce k úhybný manévr.

„jen jsem se snažil dávat pozor před námi,“ řekl Erb Jr. „věděl jsem, že tam byl balíček přímo tam, takže když jsem viděl, že jsem udělal rychlou pravou ruku zase se dostat nahoru na kopec trochu a dostat se ven z cesty. Musíš si dávat pozor na všechny ty věci. Nikdy nevíte, co se stane.“

poté se Erb Jr. usadil za 11. Rickem Rickmanem z Columbusu, Miss., a zůstal ve frontě na uzavření závodu.

“ věděl jsem, že mám slušný náskok. Heather (Lyne) byla nahoře (signalizace) a já věděl, že budeme v pořádku jen tak, takže nebyl důvod to tlačit, “ řekl vítěz. „Snažil jsem se to jen vyhnat a neublížit pneumatice nebo tak něco.“ Věděl jsem, že Závodní dráha tam na dně bere trochu gumy a auto se Stahuje, takže jsme se tam jen snažili udržet.“

Povrchová Úprava: 1) Dennis Erb Jr., 2) Cade Dillard, 3) Spencer Hughes, 4) Dane Dacus, 5) Jason Hiett, 6) Michael Arnold, 7) Tanner Čeština, 8) Josh Richards, 9) Chase Junghans, 10) Sam Seawright, 11) Rick Rickman, 12) Josef Truhlář, 13) Děkan Tesař, 14) Billy Franklin, 15) Jamie Elam, 16) Tyler Erb, 17) Billy Moyer, 18) Jonathan Davenport, 19) Klint Byers, 20) Chad Thrash, 21) Mike Max, 22) David Breazeale, 23) Brian Rickman, 24), Justin McRee