YMCA GREATER MONMOUTH COUNTY

Po velkém vítězství loni v létě zachycující první místo celkově v roce 2018 YMCA Dlouhý Průběh Mistrovství, Společenství YMCA Aquarockets plavat tým soutěžil na národní úrovni v roce 2019 YMCA Krátký Kurz National Championship v Greensboro, NC, duben 1-5, umístění 3. celkově se 52 plavci soutěží.

v březnu, Aquarockets soutěžil na 2019 NJ YMCA State Championship na Franklin & Marshall College v Lancasteru, PA, umístění druhé celkově pro dívky a třetí celkově pro chlapce tým. Připojte se ke komunitě členů YMCA a plavat komunitu, jak jsme fandit na našich Aquarockets na krátkém kurzu plavat setkat po celý týden, a sledovat plavecký tým na Instagram na @RedBankYSwim!

přejít na Flickr album >

den 5 / duben 5

2019 YMCA Short Course Nationals přišel ke konci v pátek večer ve vodním centru Greensboro s Red Bank umístěním 3. celkově! Mužský tým obsadil druhé místo a ženy třetí.

Na finále v pátek večer Ženy je 400 Polohová štafeta plavala na Národní Šampionát – lámání RBY týmu záznam a nastavení nového Státu New Jersey Plavecký rekord s časem 3:43.83. Gratulujeme Grace Kayal, Victoria Ireland, Arabella Lee a Megan Judge. Na straně mužů Paul Retterer, Johnny Nutt, Richie Trentalange a Ryan Foreback umístěny 5. celkově s časem 3:22.61. Dříve v tento den v roce 1650 Pánské Freestyle Theo Rennard umístěny 4 a Sammy Rennard obsadil 7. V ženské 100 Freestyle Megan Judge se umístila na 17. Další byl 100 prsa. Na straně žen se Victoria Ireland umístila celkově na 3. místě, Emma Shaughnessy obsadila 14. místo a Julia Nappi byla 17. Na straně mužů, Red Bank šel 2-3, s Johnny Nutt plavání na 2. místě a Richie Trentalange užívat 3. Dylan Citta byl 23.

tým se vrátil do Red Bank v sobotu večer pozdravil s červenými balónky a uvítací domácí znamení. Dále nás povzbuzujte na národním šampionátu Long Course v Marylandu 30. července-3. srpna 2019!

den 4 / duben 4

na závěr dne 4 sedí plavci Red Bank na celkovém 3. místě a 3. místě pro mužské i ženské týmy. Jak týden pokračuje, každá událost je trochu tvrdší a plavci Red Bank ukázali svou houževnatost ve čtvrtek večer ve finále. V pánské 500 freestyle Theo Rennard přišel zezadu a vyhrála „B“ Finále s osobní rekord 4:29.61, Paul Retterer umístěn 13. a Sammy Rennard se 8 v „A“ Finále. V pánské 200 polohový závod jednotlivců, Richie Trentalange umístěn 8. a Johnny Nutt se na 14. Megan Judge byla 21. v ženském 50 Volný a pak to byl čas štafety. Na ženské straně Červené Banka ženy plaval do týmu záznam nastavení 4. místě za Megan Soudce, Natalie Heim, Katie Wright a Caroline McGann lámání RBY týmový rekord o více než 5 vteřin, s časem 7:24.17. Sammy Rennard, Theo Rennard, Ryan Foreback a Paul Retterer závodil na 5. místě dokončit pro muže v čase 6:45.20.

3. Den | 3. dubna

Den 3 YMCA Krátký Průběh státních Příslušníků, přišel ke konci s Red Bank Aquarockets na 2. místě celkově a těšíme se na nějaké velké plavání ve čtvrtek. Výsledky ve středu večer je finále jsou následující: Grace Kayal se 7. místo v dámské 100 yard znak a Arabella Lee umístil 13. V mužské 400 individuální Medley Sammy Rennard obsadil 6. místo. Caroline McGann závodila na 14. místě v ženském 200 Freestyle a Paul Retterer se celkově umístil na 19.místě pro muže. Dámské 200 volný způsob relé se 6. s Megan Soudce, Kirsten Ardis, Natalie Heim a Zázvor Hansen. Red Bank pánské relé umístěno 14. celkově , plavání pro muži byli Johnny Nutt, Leo Carnevale, Ryan Burke a Richie Trentalange. Den 4 události zahrnují 500 yard freestyle, 200 individuální Medley, 50 Freestyle a 800 Freestyle relé.

den 2 / duben 2

plavecký tým Red Bank YMCA se zvedl tam, kde loni v létě skončil a v současné době sedí na prvním místě celkově po dvou dnech soutěže. Úterní večerní finále bylo asi tak vzrušující, jak se mohli dostat, protože plavci Red Bank udělali nějaký hluk a nasbírali body! Mužská i ženská štafeta na 200 metrů obsadila 4.místo. Ženský tým se skládal z Grace Kayal, Emma Shaughnessy, Arabella Lee a Megan Judge. Paul Retterer, Sean Cook, Richie Trentalange a Leo Carnevale plavali pro muže. V ženském 200 backstroke Grace Kayal obsadila 3. a Katie Wright 9. Byl to Paul Retterer, který plaval na 2. místě na straně mužů. Čtrnáct rok-starý Arabella Lee vzal šestý a Megan Soudce skončil 15 v dámské 100 létat. Julia Nappi umístila 10. A Victoria Ireland 18. v ženském 200 prsa. V pánské 200 prsa Johnny Nutt zachyceny 2. místo celkově a Richie Trentalange vyhrál B konečné umístění 9. celkově. Ben Dupree se umístil na 20. místě v mužském prsu 200. Ženy je 400 volných relé Caroline McGann, Natalie Heim, Megan Soudce a Jessica Zebrowski umístil na 5 a Ryan Foreback, Paul Retterer, Sammy Rennard a Richie Trentalange plaval na 10. místě dokončit.

den 1 / duben 1

2019 YMCA Short Course Nationals včera v noci probíhal ve vodním centru Greensboro v Greensboro v Severní Karolíně a plavci Red Bank vyšli silní. Senior Sammy Rennard (18), Red Bank, NJ umístěny 4 celkově v pánské 1000 yard freestyle a mladší bratr Theo (15) obsadil 10. Oba muži a ženy 200 yard medley relé sedět v 6. místa se jde do dnešní finále. Den 2 události zahrnují 200 yard backstroke, 100 yard butterfly, 200 yard breaststroke a 400 freestyle relay pro muže i ženy.