Celebrity Běžců a Porazit Oprah Efekt: Proč Jsme Jedno,

119shares

Když jsem poprvé začal běhat maratony, měl jsem spoustu přátel vyhlásit jim jedno, co jejich čas byl…jak dlouho jak oni porazili Oprah! Pokaždé jsem se zasmál a v duchu přemítal, co je to o Oprah konkrétně, že opravdu střílí lidi a dělá jim věřit, že je to TŘEBA čas cíl.

není to tak, že mluvíme o 60leté Oprah, která raději tráví dny na zahradě.

v té době byla docela fit, věk 40 v 1994 a dokončil maraton námořní pěchoty v 4: 29. To je zatraceně dobrý první maraton. Můj byl 4: 17, takže myslím, že jsem vyhrál beat Oprah prize…do mám košili? A je to odvod?Že probíhající diskusi mě zajímalo, jak další celebrity vyrovnat a proč nemáme stejné „, musí je porazit,“ postoj…proč myslíš, že je??

New York City marathon má tendenci být roční závod, kde vidíme zabil celebrit pop-up pokusu o jejich první maraton. Nejen, že je to pro ně velká scéna a často blízko domova, ale poskytuje příležitost obvykle získat peníze na charitu.

mám rád cokoli, co pomáhá představit běh více lidem, takže hej přiveďte Celebrity!!

ale nikdy neslyšíme o jejich tréninku, jen o jejich náhlém magickém vzhledu na začátku line…so jak se jim nakonec daří?

Celebrity Maratoner Finish Times

setkal jsem se Bill Ransic před spuštěním NYC v 2013, takže začněme tam! Bill úmyslně začal závod na posledním místě a vydělával peníze za každého běžce, kterého předal na cestě do cíle 4: 57. Jeho předchozí maraton v roce 2001 v Chicagu byl 4:31 a mluvil o tom, že bude trénovat, aby udělal co nejlépe.

v roce 2013 Pamela Anderson také udělala maraton pro charitu, ale její nejdelší běh před závodem byl 12 mil, přesto skončila v 5: 41, což ukazuje sílu mysli nad tělem.

• Lance Armstrong 2:46
když jsem začal trénovat, začal jsem běhat každý den, což byste neměli dělat. Tu lekci jsem se naučil tvrdě tím, že jsem dostal zlomeninu stresu. – Herečka Sophia Bush – nešla na běh budoucího maratonu.

miluju peníze zvednou, ale doufám, že v budoucnu tam je trochu více před závodem, o jejich vzdělávání pomoci všem opravdu pochopit, co to znamená jít 26.2.

například Kevin Hart letos běží NYC a myslím, že je jasné, že věnuje čas a trénink (spolu s trochou bezstarostnosti)!

mám obrovské oznámení. To je pravda, lidi, řídím #NYCmarathon. To je můj # moonshot. Co je tvoje? pic.twitter.com/gVUtvBVDpq

— Kevin Hart (@KevinHart4real) červenec 29, 2017

OPRAH EFEKT

myslím, že to, co začalo jako Oprah, jak sama říká „když se mi podaří udělat to, někdo může udělat“ inspiroval mnoho jejích následovníků začít utíkat…pak se pomalu začala sunout do jiné myšlení „já jen chci, aby porazit Oprah.“

jinými slovy, pokud může…zdálo se, že smysl, že Oprah jako nevhodné nebo nezdravé. Opět z této fotografii můžete vidět, že je ve skvělé kondici, práce s trenérem a neměl slack na práci to trvalo, aby přes cílovou čáru.

možná je to prostě proto, že byla první celebritou, která si na maraton posvítila a před ní měli jediné standardní běžci čas kvalifikace v Bostonu. Vytvořila realističtější čas pro mnoho prvních maratonců a alespoň jim dala představu o tom, čeho by mohli dosáhnout.

tak se stala každým mužem / ženami, který porazil.

„když se postoj prostě stane dokončením, tento postoj se stává všudypřítomným,“ říká starý maratonec.

“ maraton byl jednou touto neuvěřitelnou výzvou, dokončit ji a dokončit co nejrychleji. Jen si myslím, že o maratonu je něco jiného než před 25 lety.“- ze salonu

je pro nás něco zajímavého o sledování běžců celebrit, natáčení o sledování markantů jejich života obecně. Myslím, že pro běžce, víme, co to znamená dát v čase, slog přes dlouhé běhy na nabitém programu a psychicky protlačit ty poslední maraton miles…so najednou jsou tyto celebrity stejně jako my!

ale ne úplně jako my, takže rádi víme, že i když s nimi nikdy nebudeme na obálce časopisu, můžeme je porazit v den závodu!

Plus pokud bychom se někdy ocitli v tichém výtahu s nimi, nebude divné zahájit konverzaci,jen se zeptáme, jak běží, nebo nejlepší místo, kde běží, a pravděpodobně se odtud stanou nejlepšími přáteli.

náhodná čtvrteční diskuse, ráda slyším, co si myslíte!

co si myslíte, že pohání beat Oprah myšlení?